Kokki - Pamela, Bulevardi, Helsinki

Ravintola Werner Oy

  • Helsinki
  • Vakituinen
  • Osa-aikainen
  • 1 kuukausi sitten
Etsimme nyt keittiöön kokkia vahvistamaan ammattitaitoista tiimiämme. Tarjoamme sopimusta 60-112,5h/3 vko, hakijan toive huomioiden.Työn kuvaus:Kokki keittiöön - Pamela, Bulevardi, HelsinkiRavintola Pamela on palvellut asiakkaita Helsingin Bulevardilla helmikuusta 2020 lähtien. Keittiömme sydän on suuri avotuligrilli, jolla loihdimme herkullista, yksinkertaista ruokaa - rennolla, mutta tehokkaalla otteella. Pamela on avoinna lounaasta iltaan.Etsimme nyt keittiöön kokkia vahvistamaan ammattitaitoista tiimiämme. Tarjoamme sopimusta 60-112,5h/3 vko, hakijan toive huomioiden.
Miltä kuulostaa?
Jos välimerellinen, simppeli ruoka, dynaaminen työtapa ja hyvä työilmapiirin ylläpitäminen inspiroivat, lähetä meille hakemus! Tavataan ja jutellaan lisää.Odotamme sinulta:
- kokemusta ravintolakeittiöstä
- ystävällistä, hyväntuulista ja kunnioittavaa asennetta työvuorossa
- paineensietokykyä
- hygieniapassia
- voimassa olevaa työlupaa SuomessaTarjoamme sinulle:
- kilpailukykyisen palkan - huomioimme palkkatoiveesi ja kokemuksesi
- mukavan työilmapiirin ja ammattitaitoisen tiimin tuen
- vauhtia ja meininkiä :)
- sovitut työsuhde-edut
- 50 % henkilökunta-alennus ruoasta kaikissa konsernimme ravintoloissa: Döner Harjut, Pamela, Palema ja Palapizzeria IzzatKiinnostuitko?
Lähetä vapaamuotoinen hakemus ja CV otsikolla Kokki / Pamela osoitteeseen: keittiomestari.pamela@gmail.comPaikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä, joten toimi pian! Työ alkaa heti tai sopimuksen mukaan.

Ravintola Werner Oy