Lihatiskimyyjä, Nord1Market Näätämö
Barona Näytä kaikki työpaikat
- Inari, Lappi
- Vakituinen
- Täyspäiväinen
– Tarkkuutta ja huolellisuutta
– Luotettavaa ja yhteistyökykyistä työotetta
– Hygieniapassia
– Sujuvaa suomen kielen osaamista, toivottavasti puhut myös englantia! Please note that fluent Finnish is mandatory to this job!
– Katsomme eduksi aiemman kokemuksen lihatiskillä työskentelystä
– Huomioiden työpaikan sijainnin, toivomme sinun olevan ajokortillinen hakija.
– Haastattelun yhteydessä tarkistamme elintarviketyöntekijän terveydentilaselvityksen.Tarjoamme sinulle:– Huolellisen perehdytyksen tehtäviin
– Mukavan työporukan sekä esihenkilöt
– Baronan henkilöstöedut
– Alennuksia muista yhtiön paikoista
– Tarvittaessa majoituksen kalustetussa asunnossaLisätietoa työn arjestaTyövuoroja on 112,5 tuntia kolmen viikon jaksossa ja kauppa on auki jokaisena päivänä klo 07-19 välillä. Aloitus 1.6.2026. Toistaiseksi voimassaoleva työsuhde solmitaan Baronan kanssa. Palkkaukseen sovelletaan Kaupan alan työehtosopimusta.Näätämö tunnetaan revontulista, tunturimaisemista, talven hiljaisuudesta ja kesän loputtomasta valosta. Jos nautit luonnon rauhasta ja ulkoilmaharrastuksista, tämä sijainti voi olla sinulle täydellinen.Kiinnostuitko? Hae rohkeasti! Haastattelemme potentiaalisia hakijoita jo hakuaikana ja etenemme valinnoissa ripeästi!Jätäthän hakemuksesi ja CV:si rekrytointijärjestelmään. Tietosuojasyistä sekä tasavertaisen hakijakokemuksen turvaamiseksi emme käsittele sähköpostitse toimitettuja hakemuksia.Yhteyshenkilö:Roosa Räikkönen, Baronap. +358 44 460 2183Työsuhde:TyösuhdePalkka:MuuPaikkoja:1Lähde: TyömarkkinatoriOsaamisalue:
Rekrytointi