
Ravintola-alan keikkatöihin Leville #tunturi
- Kittilä, Lappi
- Vakituinen
- Osa-aikainen
Haemme keikkatyöntekijöitä ravintola-alalle sekä keittiön että salin puolelle. Hakemamme osaajat työskentelevät osaamisensa mukaan aamupala-, buffet- ja a la carte tarjoilijan roolissa tai keittiöpuolen tehtävissä talvisesongilla 2025 – 2026.
Mitä odotamme sinulta?
Haemme niin kokeneita konkareita kuin myös uraansa aloittelevia osaajia. Työtehtävissä menestyminen edellyttää reipasta asennetta ja intoa alaa kohtaan. Työn alkaessa sinulta tulee löytyä hygieniapassi.
Mitä tarjoamme ja palkka:
Keikkatyön mukavassa työyhteisössä ja kansainvälisessä työympäristössä.
Joustavan työn, jossa pääset sopimaan keikkavuoroja toiveidesi mukaan.
Kattavan perehdytyksen ensimmäisellä työvuorolla sekä avuliaan työyhteisön.
Palkkauksen sopimuksen mukaan, kuitenkin vähintään TES (matkailu-, ravintola- ja vapaa-ajan palvelut) mukaan.
Haemme osaajia Levin alueelta, meillä ei ole tarjota majoitusta. Käsittelemme hakemuksia jo hakuaikana. GDPR-säännösten mukaisesti emme käsittele sähköpostitse lähetettyjä ansioluetteloita tai hakemuksia. Me haluamme kuulla sinusta lisää, jätä hakemuksesi mahdollisimman pian!Työsuhde:TyösuhdeTyötunnit:Osa-aikainenTyö alkaa:Sopimuksen mukaanPalkka:AikapalkkaPaikkoja:10Lähde: TyömarkkinatoriOsaamisalue:
Rekrytointi